English

 

Anmälan och Gruppindelning

Reglerteknik, allmän kurs, vt1 2018

namn(tid/plats)grupperstudenter
Computer Exercise
Room: Lab B, Ground floor, M-building
   Session 1 ( Tuesday 6/2 10:15 - 12:00, Lab B )11/2411/24
   Session 2 ( Wednesday 7/2 10:15 - 12:00, Lab B )24/2424/24
   Session 3 ( Wednesday 7/2 15:15 - 17:00, Lab B )15/2415/24
Lab 2
Room: Lab C, Ground floor, M-building
   Session 1 ( Monday 5/2 8:15-12:00, Lab C )6/246/24
   Session 2 ( Tuesday 6/2 08:15-12:00, Lab C )22/2422/24
   Session 3 ( Tuesday 6/2 13:15-17:00, Lab C )21/2421/24
   Session 4 ( Wednesday 7/2 8:15-12:00, Lab C )24/2424/24
   Session 5 ( Thursday 8/2 13.15-17.00, Lab C )25/2425/24
   Session 6 ( Monday 12/2 8:15-12:00, Lab C )26/2426/24
   Session 7 ( Tuesday 13/2 8:15-12:00, Lab C )26/2427/24
   Session 8 ( Wednesday 14/2 8:15-12:00, Lab C )25/2425/24
   Session 9 ( Thursday 15/2 08:15-12:00, Lab C )29/2429/24
Lab 3
Room: Lab C, Ground floor, M-building
   session 3-1 ( Monday 19/02 08:15-12:00 Lab C )4/244/24
   session 3-2 ( Tuesday 20/02 8:15-12:00 Lab C )22/2422/24
   session 3-3 ( Tuesday 20/02 13:15-17:00 Lab C )24/2424/24
   session 3-4 ( Wednesday 21/02 08:15-12:00 Lab C )15/2415/24
   session 3-5 ( Thursday 22/02 8:15-12:00 Lab C )24/2424/24
   session 3-6 ( Monday 26/02 08:15-12:00 Lab C )25/2425/24
   session 3-7 ( Tuesday 27/02 08:15-12:00 Lab C )24/2424/24
   session 3-8 ( Wednesday 28/02 08:15-12:00 Lab C )24/2424/24
   session 3-9 ( Thursday 01/03 08:15-12:00 Lab C )24/2424/24

tidigare anmälda studenter:

Session 1 (Tuesday 6/2 10:15 - 12:00, Lab B)

ine15fgr  
nat14mbi  
ph5328tr-s  
ma5041ca-s  
os8675an-s  
nek15ap2  
jo0111em-s  
jo5408mo-s  
er6082bo-s  
ine15fte  
jud15agu  

Session 2 (Wednesday 7/2 10:15 - 12:00, Lab B)

ine15ery  
ine15hje  
ine15ali  
ka3730be-s  
li6484an-s  
os5304ma-s  
ine15cda  
ine15lre  
er4307lo-s  
bas15aca  
da3466li-s  
ed8017ek-s  
ka1527he-s  
ax8606is-s  
ma7472la-s  
ik0777ja-s  
ine15jwe  
mve14ala  
bas14eau  
dat14ak1  
sv5547ro-s  
pol15rbe  
ine15sja  
ine15chv  

Session 3 (Wednesday 7/2 15:15 - 17:00, Lab B)

an1784br-s  
ma8281na-s  
ine15hbo  
lak15kbe  
vi4320wa-s  
he1374ra-s  
sa8645ju-s  
ine15gch  
no4061de-s  
tpi12rje  
ha8034os-s  
ro1011br-s  
ir4762ei-s  
el0101fa-s  
jo7371la-s  

Session 1 (Monday 5/2 8:15-12:00, Lab C)

ax8606is-s  
jo0111em-s  
da7251ri-s  
je2460jo-s  
sv5547ro-s  
vi2511ri-s  

Session 2 (Tuesday 6/2 08:15-12:00, Lab C)

ine14awe  
jfv14dol  
al5518sj-s  
er4307lo-s  
da3466li-s  
ch8357kj-s  
po0327wa-s  
to1838gu-s  
ka7448er-s  
kurs14nko  
tna13dmo  
mad15jst  
da7308ca-s  
er4413th-s  
jo4261pa-s  
ine15jwe  
mad13njo  
da4775ca-s  
ik0777ja-s  
ax0282ca-s  
os0081ko-s  
jo0287be-s  

Session 3 (Tuesday 6/2 13:15-17:00, Lab C)

el0101fa-s  
ro1011br-s  
ma8281na-s  
ir4762ei-s  
nat14mbi  
ka1527he-s  
tfy14mjo  
ka3730be-s  
li6484an-s  
ar6661ak-s  
do6276al-s  
adi10mbe  
jo4875li-s  
id6377bu-s  
jo5628od-s  
tpi12rje  
em2718me-s  
ilh14oce  
pol15rbe  
hj1147li-s  
mi3288ar-s  

Session 4 (Wednesday 7/2 8:15-12:00, Lab C)

ine13ean  
ine15mgu  
ine15ibe  
ine15lry  
he1374ra-s  
sa8645ju-s  
ja6213at-s  
lu6756so-s  
ine15sj1  
ine15mma  
ine15ehe  
mas15vba  
dic11fol  
liv15rab  
ine15lco  
mve14ala  
mad14awe  
jo6742gu-s  
em8253ak-s  
ed6623sa-s  
ma7060ha-s  
da0287ho-s  
jo1687su-s  
ine15ldi  

Session 5 (Thursday 8/2 13.15-17.00, Lab C)

os5304ma-s  
ine15cda  
lak15kbe  
vi4320wa-s  
ine15hbo  
ine15asc  
ine15aen  
ine15klu  
ine15mwu  
ine15jlu  
ine15jeh  
dat13dmy  
ti7462gl-s  
as4154ek-s  
er6236te-s  
jo5408mo-s  
aks14mku  
ine15epe  
ine15lha  
ine15hol  
ine15ame  
pa1137tr-s  
al1205an-s  
iv0415so-s  
ine15awa  

Session 6 (Monday 12/2 8:15-12:00, Lab C)

nek15ara  
soc14jog  
ine14eka  
no4061de-s  
mas14abo  
le3315we-s  
ine15ste  
ine15sjo  
ine14hab  
tfy12mli  
dat15cjo  
la8402ma-s  
mas14rpa  
mas11ar1  
dat14sry  
ine15fru  
nek15ap2  
bas15fvi  
mas14doh  
lu7357an-s  
ra2231he-s  
ma7368pa-s  
mas15jhu  
ine15ebr  
ine15dre  
ine15fte  

Session 7 (Tuesday 13/2 8:15-12:00, Lab C)

ine15aal  
ine15msk  
je8520la-s  
ph5328tr-s  
ma5041ca-s  
os8675an-s  
ed8017ek-s  
ine14gba  ine14hfa  
an2178jo-s  
jo5260bo-s  
tna15pno  
gu6358br-s  
geo15mpe  
er4057ro-s  
da0030wa-s  
ri8166bo-s  
tfy13jli  
ol7501en-s  
ain10gsu  
ine15ova  
er6082bo-s  
er1110le-s  
bas15aca  
bas14eau  
osh15jvo  
jur13mk1  

Session 8 (Wednesday 14/2 8:15-12:00, Lab C)

ine15ali  
ine15hje  
ine15ery  
ine15sja  
ine15kol  
psy14mha  
ine15gch  
ine15rgr  
ev6620vi-s  
ine15car  
ine15abe  
ine15cga  
jud14mma  
ine15ktr  
jup14gha  
ine15fgr  
ine15fol  
ine15ago  
atn10jek  
ine15jst  
ine15mlu  
dat12pse  
jud15agu  
ine11fwa  
ine13aak  

Session 9 (Thursday 15/2 08:15-12:00, Lab C)

ine15chv  
ine15lre  
mte14ebr  
an1784br-s  
jo6110jo-s  
ed8018ol-s  
an3252sv-s  
ru0557la-s  
fpr08lni  
in5033to-s  
ma7472la-s  
os3885st-s  
al7524ja-s  
re1233sv-s  
da3161oh-s  
os8831ke-s  
tpi15mak  
os6657la-s  
ha4548pe-s  
jo3217ni-s  
mas15fni  
ine11cbe  
dat14ak1  
ha3586lu-s  
ph4007ol-s  
ine15bme  
ha8034os-s  
fi2886bo-s  
jo7371la-s  

session 3-1 (Monday 19/02 08:15-12:00 Lab C)

ine14hab  
ine15sjo  
jo7371la-s  
da3466li-s  

session 3-2 (Tuesday 20/02 8:15-12:00 Lab C)

je2460jo-s  
ax8606is-s  
ed6623sa-s  
os0081ko-s  
le3315we-s  
jo0287be-s  
ax0282ca-s  
do6276al-s  
ine15fgr  
em8253ak-s  
jo6742gu-s  
je8520la-s  
ol7501en-s  
ine15lco  
liv15rab  
ar6661ak-s  
hj1147li-s  
ja6213at-s  
jud14mma  
ine15jst  
ine15mlu  
ik0777ja-s  

session 3-3 (Tuesday 20/02 13:15-17:00 Lab C)

ma8281na-s  
nat14mbi  
ine15sj1  
ine15ibe  
ine15lry  
ine15mwu  
ine15klu  
ine15ame  
ine15jeh  
ine15awa  
ine13aak  
osh15jvo  
bas14eau  
ine15aal  
ine15msk  
ine15fol  
ka1527he-s  
em2718me-s  
el0101fa-s  
ir4762ei-s  
aks14mku  
li6484an-s  
ka3730be-s  
ine15jlu  

session 3-4 (Wednesday 21/02 08:15-12:00 Lab C)

ma7368pa-s  
to1838gu-s  
iv0415so-s  
mve14ala  
ine15hbo  
ine15asc  
bas15fvi  
sa8645ju-s  
he1374ra-s  
ma7060ha-s  
ine15kol  
nek15ara  
ine15ste  
lu6756so-s  
ine15aen  

session 3-5 (Thursday 22/02 8:15-12:00 Lab C)

po0327wa-s  
ch8357kj-s  
ti7462gl-s  
as4154ek-s  
an1784br-s  
os5304ma-s  
da4775ca-s  
jo5408mo-s  
da3161oh-s  
os8831ke-s  
er4307lo-s  
vi4320wa-s  
da0287ho-s  
jo1687su-s  
pol15rbe  
jo8423ot-s  
al1205an-s  
jo4875li-s  
id6377bu-s  
ain10gsu  
ine15ova  
ph4007ol-s  
al5518sj-s  
tpi12rje  

session 3-6 (Monday 26/02 08:15-12:00 Lab C)

sv5547ro-s  
ine15mma  
ine15ehe  
ine15sja  
ine15lre  
re1233sv-s  
er4413th-s  
al7524ja-s  
jo4261pa-s  
ine15epe  
ine15lha  
ine15chv  
jud15agu  
ine15rsc  
ed8017ek-s  
bas15aca  
la8402ma-s  
er6236te-s  
mas14rpa  
an2178jo-s  
er1110le-s  
fpr08lni  
ine15fte  
lu7357an-s  
no4061de-s  

session 3-7 (Tuesday 27/02 08:15-12:00 Lab C)

ine15jwe  
tfy12mli  
ine15gch  
tna15pno  
er4057ro-s  
ri8166bo-s  
gu6358br-s  
geo15mpe  
da7308ca-s  
soc14jog  
kurs14nko  
da0030wa-s  
er6082bo-s  
ka7448er-s  
dat13dmy  
bts13sho  
jo5260bo-s  
jo5628od-s  
eko13ama  
tfy13jli  
ilh14oce  
ha3586lu-s  
pa1137tr-s  
vi2511ri-s  

session 3-8 (Wednesday 28/02 08:15-12:00 Lab C)

mas14abo  
ine15ali  
ine15ery  
ine15hje  
ro1011br-s  
ine15cda  
lak15kbe  
ine15bme  
ine13ean  
ine15mgu  
ine15ago  
ma5041ca-s  
ph5328tr-s  
os8675an-s  
ine14eka  
ev6620vi-s  
psy14mha  
jup14gha  
ine15ktr  
in5033to-s  
ma7472la-s  
ine15ldi  
ine15fru  
adi10mbe  

session 3-9 (Thursday 01/03 08:15-12:00 Lab C)

os3885st-s  
tpi15mak  
ine15dre  
ine11fwa  
ine15ebr  
mi3288ar-s  
ine15rgr  
ra2231he-s  
jo6110jo-s  
an3252sv-s  
ru0557la-s  
ed8018ol-s  
tna13dmo  
os6657la-s  
da7251ri-s  
jo0111em-s  
ha4548pe-s  
mas15jhu  
mte14ebr  
dat15cjo  
jur13mk1  
ine14gba  
ine14hfa  
dat13mjo