English

 

Anmälan och Gruppindelning

Realtidssystem, vt1 2018

namn(tid/plats)grupperstudenter
Exercise Groups
   Exercise Group 1 ( Victor Millnert, Tue 13-15, Thu 8-10 )1/120/24
   Exercise Group 2 ( Marcus Thelander Andrén, Tue 15-17, Wed 8-10 )1/124/24
   Exercise Group 3 ( Tommi Nylander, Wed 8-10, Fri 8-10/10-12 )1/18/24
Lab 1
   Session 1 ( Wed 21 Feb, 13-17, Lab A )5/105/10
   Session 2 ( Thu 22 Feb, 13-17, Lab A )5/105/10
   Session 3 ( Tue 27 Feb 8-12, Lab A )10/1010/10
   Session 4 ( Tue 27 Feb, 13-17, Lab A )9/109/10
   Session 5 ( Wed 28 Feb, 8-12, Lab A )10/1010/10
   Session 6 ( Wed 28 Feb, 13-17, Lab A )9/109/10
   Session 7 ( Thu 1 Mar, 13-17, Lab A )13/1013/10
Lab 2
   Session 1 ( Mon 5/3 08.15-12.00 )9/89/8
   Session 2 ( Tue 6/3 08.15-12.00 )8/88/8
   Session 3 ( Tue 6/3 13.15-17.00 )8/88/8
   Session 4 ( Wed 7/3 08.15-12.00 )2/82/8
   Session 5 ( Wed 7/3 13.15-17.00 )8/88/8
   Session 6 ( Thu 8/3 08.15-12.00 )7/87/8
   Session 7 ( Thu 8/3 13.15-17.00 )9/89/8
   Session 8 ( Fri 9/3 13.15-17.00 )9/89/8
Lab 3
   Session 1 ( Fri (23/3) 08.15-12.00, Lab A )4/124/12
   Session 2 ( Fri (23/3) 13.15-17.00, Lab A )12/1212/12
   Session 3 ( Mon (26/3) 13.15-17.00, Lab A )7/127/12
   Session 4 ( Tue (27/3) 13.15-17.00, Lab A )12/1212/12
   Session 5 ( Wed (28/3) 08.15-12.00, Lab A )11/1211/12
   Session 6 ( Wed (28/3) 13.15-17.00, Lab A )12/1212/12

tidigare anmälda studenter:

Exercise Group 1 (Victor Millnert, Tue 13-15, Thu 8-10)

ada09pcz  mas14wan  tfy14ywa  mas14tsz  ark12flu  elt14ebo  dat14mak  elt14she  tpi14ndu  elt14jfr  dat14hli  mas13pma  har12hro  lo7138je-s  mas14ehj  gu1824ma-s  mas14pno  dat12dak  mas14jbl  elt13eku  ledig platsledig platsledig platsledig plats

Exercise Group 2 (Marcus Thelander Andrén, Tue 15-17, Wed 8-10)

elt14mgr  tfy13ghe  dat14rsa  elt14npe  ast13jpe  tfy14jli  elt14aan  bte13gpe  mas13mka  elt11kbe  tna13skn  elt14djo  mas14llo  mas13ska  iv1122ll-s  dat12ase  al7500to-s  mas12fja  nat12ttu  mad14sgr  ha3146pe-s  elt14dda  tfy13hmo  mob12mma  

Exercise Group 3 (Tommi Nylander, Wed 8-10, Fri 8-10/10-12)

tpi14rho  tpi15sje  qu0886de-s  bas11aka  elt13jvo  ama07fni  dat13mng  dat13oni  ledig platsledig platsledig platsledig platsledig platsledig platsledig platsledig platsledig platsledig platsledig platsledig platsledig platsledig platsledig platsledig plats

Session 1 (Wed 21 Feb, 13-17, Lab A)

tpi14rho  
tpi15sje  
ast13jpe  
ada09pcz  
tfy13mso  

Session 2 (Thu 22 Feb, 13-17, Lab A)

elt14aan  
mas13mka  
elt14ebo  
dat14hli  
ark12flu  

Session 3 (Tue 27 Feb 8-12, Lab A)

mas12aah  
elt13eku  
nat12ttu  
bas11aka  
elt13jvo  
dat14mak  
al7500to-s  
iv1122ll-s  
tfy13ghe  
ark11jru  

Session 4 (Tue 27 Feb, 13-17, Lab A)

tpi14ndu  
qu0886de-s  
mas13ska  
mas12fja  
dat12ase  
ama07fni  
elt14dda  
tfy14jli  
mad14sgr  

Session 5 (Wed 28 Feb, 8-12, Lab A)

tfy14ywa  
dat13mng  
dat13oni  
tna13skn  
mas14tsz  
mas14pno  
mas14jbl  
elt14npe  
elt14djo  
elt11kbe  

Session 6 (Wed 28 Feb, 13-17, Lab A)

lo7138je-s  
ha3146pe-s  
gu1824ma-s  
mas13pma  
mob12mma  
dat14rsa  
elt14pjo  
mas14llo  
his10eni  

Session 7 (Thu 1 Mar, 13-17, Lab A)

elt14rer  
elt14akn  
elt14nka  
elt14pkl  
elt13asa  
elt14mgr  
har12hro  
mas14ehj  
dat12dak  
elt14she  
elt14jfr  
bte13gpe  
mas14wan  

Session 1 (Mon 5/3 08.15-12.00)

tpi15sje  
tpi14rho  
ada09pcz  
elt13eku  
nat12ttu  
mas14tsz  
mas14pno  
mas14jbl  
qu0886de-s  

Session 2 (Tue 6/3 08.15-12.00)

tfy14ywa  
mas12aah  
ark12flu  
elt14djo  
elt14npe  
elt14pjo  
tfy14jli  
dat14mak  

Session 3 (Tue 6/3 13.15-17.00)

bas11aka  
elt13jvo  
mas13mka  
elt14ebo  
dat14hli  
elt14dda  
dat13oni  
dat13mng  

Session 4 (Wed 7/3 08.15-12.00)

elt11kbe  
lo7138je-s  

Session 5 (Wed 7/3 13.15-17.00)

elt14aan  
ast13jpe  
tfy13mso  
tpi14ndu  
tfy13ghe  
elt14mgr  
tna13skn  
gu1824ma-s  

Session 6 (Thu 8/3 08.15-12.00)

iv1122ll-s  
al7500to-s  
ha3146pe-s  
ark11jru  
mad14sgr  
mas14wan  
mas14llo  

Session 7 (Thu 8/3 13.15-17.00)

elt13asa  
mas13ska  
dat12ase  
mas13pma  
bte13gpe  
his10eni  
dat14rsa  
mob12mma  
mas14ehj  

Session 8 (Fri 9/3 13.15-17.00)

ama07fni  
elt14akn  
elt14rer  
elt14she  
elt14jfr  
elt14nka  
elt14pkl  
dat12dak  
har12hro  

Session 1 (Fri (23/3) 08.15-12.00, Lab A)

al7500to-s  
iv1122ll-s  
tfy14ywa  
qu0886de-s  

Session 2 (Fri (23/3) 13.15-17.00, Lab A)

elt14aan  
mas14pno  
mas14tsz  
mas14jbl  
his10eni  
ast13jpe  
tfy13mso  
bas11aka  
elt13jvo  
elt11kbe  
elt14ebo  
dat14hli  

Session 3 (Mon (26/3) 13.15-17.00, Lab A)

tna13skn  
dat14rsa  
mob12mma  
dat13mng  
dat13oni  
tfy14jli  
ark12flu  

Session 4 (Tue (27/3) 13.15-17.00, Lab A)

elt13asa  
elt14djo  
elt14npe  
elt14pjo  
mas14llo  
mas13pma  
dat12dak  
tfy13ghe  
tpi14rho  
tpi15sje  
tpi14ndu  
elt14dda  

Session 5 (Wed (28/3) 08.15-12.00, Lab A)

elt14nka  
elt14pkl  
mas12aah  
ada09pcz  
har12hro  
mas14ehj  
mas14wan  
lo7138je-s  
elt14mgr  
elt13eku  
nat12ttu  

Session 6 (Wed (28/3) 13.15-17.00, Lab A)

dat12ase  
mas13ska  
dat14mak  
elt14akn  
elt14rer  
elt14she  
elt14jfr  
mad14sgr  
ama07fni  
gu1824ma-s  
bte13gpe  
mas13mka