English

 

Anmälan och Gruppindelning

Reglerteknik, allmän kurs, ht2 2018

namn(tid/plats)grupperstudenter
Computer Exercise
The exercise takes place i Lab B, first floor.
   Session 1 ( Monday 19/11 13:15 - 15:00, Lab B )24/2424/24
   Session 2 ( Tuesday 20/11 8:15 - 10:00, Lab B )11/2411/24
   Session 3 ( Tuesday 20/11 10:15 - 12:00, Lab B )19/2419/24
   Session 4 ( Wednesday 21/11 10:15 - 12:00, Lab B )0/240/24
   Session 5 ( Thursday 22/11 8:15 - 10:00, Lab B )10/2410/24
Lab 1
The labs take place in Lab C, first floor.
   Session 1 ( Tue 13/11 08:15-12:00 )24/2424/24
   Session 2 ( Tue 13/11 13:15-17:00 )22/2422/24
   Session 3 ( Wed 14/11 13:15-17:00 )24/2424/24
   Session 4 ( Thu 15/11 08:15-12:00 )24/2424/24
   Session 5 ( Fri 16/11 08:15-12:00 )24/2424/24
   Session 6 ( Tue 20/11 13:15-17:00 )25/2425/24
   Session 7 ( Wed 21/11 13:15-17:00 )24/2424/24
   Session 8 ( Thu 22/11 08:15-12.00 )22/2422/24
   Session 9 ( Fri 23/11 08:15-12:00 )5/245/24

tidigare anmälda studenter:

Session 1 (Monday 19/11 13:15 - 15:00, Lab B)

ka5371te-s  
ma0314ji-s  
ma0186sv-s  
sfs15cna  
vi1238ve-s  
vi6708la-s  
ha0661he-s  
fek15cer  
jo1353an-s  
he3168sa-s  
jo4441ni-s  
ph1017bj-s  
li3816hj-s  
el3613he-s  
lu3221li-s  
wi3764de-s  
ja6103lu-s  
mi0563li-s  
mat13gla  
jup14mvo  
jo0475fr-s  
ma3220me-s  
vi1526oh-s  
da3545ja-s  

Session 2 (Tuesday 20/11 8:15 - 10:00, Lab B)

an7557ol-s  
si6886ol-s  
al2237ed-s  
ni4838ma-s  
jo4337mo-s  
he6376sa-s  
rys15agu  
psy15lj2  
kem15mho  
sa1071ek-s  
al1308ol-s  

Session 3 (Tuesday 20/11 10:15 - 12:00, Lab B)

vi8163ni-s  
el6580ho-s  
em1225jo-s  
al0076no-s  
er3150ra-s  
bas15jpe  
tfr14ah2  
em4146ed-s  
em5473gu-s  
to5420wi-s  
eb0710al-s  
lo7360te-s  
har14ape  
elt13ost  
em4637ma-s  
si4723jo-s  
ka6151an-s  
is7762la-s  
nod12ibr  

Session 4 (Wednesday 21/11 10:15 - 12:00, Lab B)

Session 5 (Thursday 22/11 8:15 - 10:00, Lab B)

mte14rhe  
da6723fr-s  
ha2558ax-s  
ma0236cr-s  
ga3811ca-s  
dic15pkr  
er7007ki-s  
an8138ca-s  
br3048st-s  
tna15jli  

Session 1 (Tue 13/11 08:15-12:00)

dic15pkr  
dr2611sa-s  
je3282ho-s  
pa2221zi-s  
ga3811ca-s  
ma0236cr-s  
ma3220me-s  
eb0710al-s  
ka5371te-s  
em5473gu-s  
vi1526oh-s  
li1114wa-s  
sfs15cna  
nod12ibr  
el2083vo-s  
lu8305ol-s  
to5420wi-s  
vi1221pe-s  
psy15cte  
vi6708la-s  
al3233bu-s  
ek0387fe-s  
er2656ha-s  
vi1238ve-s  

Session 2 (Tue 13/11 13:15-17:00)

tfr14ah2  
da3684bl-s  
em4146ed-s  
al3818ar-s  
al0015hi-s  
vov15fah  
bas15jpe  
dic15dju  
dic15mol  
er8884sc-s  
fe6148ah-s  
er3150ra-s  
ma5315ed-s  
har15ode  
li3317jo-s  
dat15oti  
me7076rr-s  
er3814fr-s  
ma0186sv-s  
ca0236bo-s  
jup14mvo  
lo7360te-s  

Session 3 (Wed 14/11 13:15-17:00)

bas15jhu  
bmp14obo  
ka6151an-s  
al7308ah-s  
jo0076we-s  
eko15eni  
is7762la-s  
al0076no-s  
vi8163ni-s  
em1225jo-s  
el6580ho-s  
mu1664al-s  
jo4441ni-s  
jo1353an-s  
nat13hni  
he3168sa-s  
jo7841sc-s  
da1477jo-s  
al3588ji-s  
eko14xtr  
ke1026lu-s  
da1272le-s  
al6508ja-s  
si4723jo-s  

Session 4 (Thu 15/11 08:15-12:00)

ph1017bj-s  
jo4337mo-s  
lu3221li-s  
lu7511ma-s  
fa3473li-s  
re1454ka-s  
br3048st-s  
an7557ol-s  
sas13aan  
el0345th-s  
da8674wa-s  
rys15agu  
he6376sa-s  
psy15lj2  
sa1071ek-s  
ch0546kw-s  
za4718el-s  
kem15mho  
mte14rhe  
nat15mar  
wi6116er-s  
ax0770sa-s  
ma0314ji-s  
is1471sv-s  

Session 5 (Fri 16/11 08:15-12:00)

so2877ch-s  
jo6443ru-s  
har14ape  
el6061ak-s  
fr2231ma-s  
ed6808bo-s  
is2138la-s  
wi3764de-s  
mi0563li-s  
ja6103lu-s  
tna15jli  
al8273so-s  
wi7282ro-s  
ad5575jo-s  
os8754an-s  
si6886ol-s  
vi4084po-s  
mas14tte  
vov15jbr  
bte15mwa  
jur15kd1  
da3545ja-s  
jo0475fr-s  
ast15dpe  

Session 6 (Tue 20/11 13:15-17:00)

eng09tas  
ch8466bi-s  
en0067ma-s  
gu2460vo-s  
no3026ma-s  
lo1515la-s  
al1308ol-s  
ca6608st-s  
fek14kfo  
el2822an-s  
dat15abr  
lu7317lu-s  
gu0210am-s  
ar5717ma-s  
za0130sa-s  
mat13gla  
al2237ed-s  
bas15aju  
mas15ppe  
lu0744no-s  
mas15ore  
ma2430da-s  
an1744an-s  
fek15dne  
si8624ol-s  

Session 7 (Wed 21/11 13:15-17:00)

os7844ch  
da6723fr-s  
ha0661he-s  
el3613he-s  
li3816hj-s  
vi0842jo-s  
el0032ru-s  
tys15tat  
dic15mjo  
ni4622ma-s  
an8138ca-s  
eko14mme  
bmp13sfl  
bte15mgo  
er7007ki-s  
ma8252sc-s  
gu0147na-s  
al2705ma-s  
ha2558ax-s  
am4801se-s  
ro3413vi-s  
lu3746he-s  
si3087be-s  
ni5004he-s  

Session 8 (Thu 22/11 08:15-12.00)

er4143ha-s  
ax5140ad-s  
mas15jce  
jo1565be-s  
mat15jli  
ni4838ma-s  
na3320no-s  
ol2535ka-s  
fi7347sc-s  
kr3375kj-s  
mas15obe  
ni3122be-s  
dic15hsa  
fek15cer  
mat12aay  
mas15gan  
em4637ma-s  
ol3445ab-s  
da5161su-s  
elt13ost  
ekh15eh1  
kem13gsj  

Session 9 (Fri 23/11 08:15-12:00)

ol0273st-s  
si6187te-s  
elt14aar  
te7265qv-s  
nat15aja