English

 

Anmälan och Gruppindelning

Realtidssystem, vt1 2020

namn(tid/plats)grupperstudenter
Exercise Groups
   Exercise Group 1 ( Gautham Nayak Seetanadi, Wed 8-10, Wed 10-12 )24/2424/24
   Exercise Group 2 ( Nils Vreman, Tue 15-17, Fri 10-12 )23/2423/24
   Exercise Group 3 ( Claudio Mandrioli, Wed 13-15, Thu 8-10 )12/2412/24
Lab 1
   Session 1 ( Mon 24/2, 08:15-12:00, Lab A )12/1212/12
   Session 2 ( Mon 24/2, 13:15-17:00, Lab A )11/1211/12
   Session 3 ( Thu 27/2, 13:15-17:00, Lab A )11/1211/12
   Session 4 ( Tue 3/3, 13:15-17:00, Lab A )11/1211/12
   Session 5 ( Wed 4/3, 13:15-17:00, Lab A )12/1212/12
   Session 6 ( Thu 5/3, 13:15-17:00, Lab A )12/1212/12
Lab 2
   Session 1 ( Mon 9/3 08.15-12.00 )12/1212/12
   Session 2 ( Mon 9/3 13.15-17.00 )12/1212/12
   Session 3 ( Tue 10/3 08.15-12.00 )12/1212/12
   Session 4 ( Thu 12/3 13.15-17.00 )12/1212/12
   Session 5 ( Mon 16/3 08.15-12.00 )4/124/12
   Session 6 ( Mon 16/3 13.15-17.00 )10/1210/12
Lab 3
   Session 1 ( Friday (20/3) 08.15-12.00, Lab A )8/128/12
   Session 2 ( Monday (23/3) 13.15-17.00, Lab A )12/1212/12
   Session 3 ( Tuesday (24/3) 13.15-17.00, Lab A )12/1212/12
   Session 4 ( Friday (27/3) 8.15-12.00, Lab A )10/1210/12
   Session 5 ( Monday(30/3) 13.15-17.00, Lab A )7/127/12
   Session 6 ( Tuesday (31/3) 13.15-17.00, Lab A )10/1210/12

tidigare anmälda studenter:

Exercise Group 1 (Gautham Nayak Seetanadi, Wed 8-10, Wed 10-12)

is7762la-s  
wi3764de-s  
bas15jhu  
fe5708bi-s  
elt15oni  
jfv14dol  
ine14awe  
elt14tan  
ma2536st-s  
ma3080ev-s  
jo2701wi-s  
is5832ha-s  
ju8530sa  
an8371be-s  
ael09wan  
jo5408mo-s  
ma5041ca-s  
se0523mo-s  
pa0163fe-s  
elt15dsa  
lu7317lu-s  
mas15obe  
vi6708la-s  
tpi12rje  

Exercise Group 2 (Nils Vreman, Tue 15-17, Fri 10-12)

mas14hel  
da8674wa-s  
dr2611sa-s  
tfy14fag  
li1114wa-s  
vi1526oh-s  
ol2535ka-s  
elt14hha  
gu0210am-s  
lu1485ol-s  
jo4337mo-s  
mas15jce  
gu2460vo-s  
ma8054fo-s  
ma0712lu-s  
ol6803ax-s  
ma7711be-s  
jo4441ni-s  
he3168sa-s  
vi0143gu-s  
al5518sj-s  
fa5781ak  
za7222ch  

Exercise Group 3 (Claudio Mandrioli, Wed 13-15, Thu 8-10)

tna13asa  
tfy15aem  
mas15ema  
mas15awa  
ine14jap  
psy09alo  
zba10sta  
mi4381li-s  
pa1137tr-s  
ast15tbl  
ki5041ha-s  
ir4762ei-s  

Session 1 (Mon 24/2, 08:15-12:00, Lab A)

tfy14fag  
mas14hel  
lu7317lu-s  
mas15obe  
ama07fni  
an8371be-s  
vi6708la-s  
ol2535ka-s  
ol6803ax-s  
ast15tbl  
dr2611sa-s  
vi0143gu-s  

Session 2 (Mon 24/2, 13:15-17:00, Lab A)

ma3080ev-s  
jo2701wi-s  
elt14tan  
elt15oni  
se0523mo-s  
pa0163fe-s  
is5832ha-s  
ma7711be-s  
elt15dsa  
ja6213at-s  
al5518sj-s  

Session 3 (Thu 27/2, 13:15-17:00, Lab A)

li1114wa-s  
mas15jce  
vi1526oh-s  
bas15jhu  
is7762la-s  
wi3764de-s  
ju8530sa  
mas15ema  
mas15awa  
ine14jap  
da3161oh-s  

Session 4 (Tue 3/3, 13:15-17:00, Lab A)

ma5041ca-s  
jo5408mo-s  
jo4337mo-s  
gu2460vo-s  
pa1137tr-s  
da8674wa-s  
mas15ewa  
gu0210am-s  
ma8054fo-s  
elt14hha  
mi4381li-s  

Session 5 (Wed 4/3, 13:15-17:00, Lab A)

jo4441ni-s  
he3168sa-s  
mas15hze  
elt15mto  
ma2536st-s  
tfy15aem  
ir4762ei-s  
fe5708bi-s  
fa5781ak  
za7222ch  
ma0712lu-s  
ael09wan  

Session 6 (Thu 5/3, 13:15-17:00, Lab A)

tna12mha  
psy09alo  
zba10sta  
mas15vba  
mas15rli  
ma2430da-s  
tna13asa  
tfy15jal  
lu1485ol-s  
mas13dma  
jfv14dol  
tpi12rje  

Session 1 (Mon 9/3 08.15-12.00)

se0523mo-s  
pa0163fe-s  
al5518sj-s  
elt14tan  
ma5041ca-s  
jo5408mo-s  
jo4337mo-s  
gu2460vo-s  
mas14hel  
vi6708la-s  
an8371be-s  
elt15oni  

Session 2 (Mon 9/3 13.15-17.00)

he3168sa-s  
jo4441ni-s  
ma3080ev-s  
jo2701wi-s  
is5832ha-s  
lu7317lu-s  
elt15dsa  
mas15ewa  
tfy15aem  
mas15ema  
mas15awa  
vi0143gu-s  

Session 3 (Tue 10/3 08.15-12.00)

is7762la-s  
bas15jhu  
wi3764de-s  
gu0210am-s  
ir4762ei-s  
ael09wan  
fe5708bi-s  
ma2536st-s  
ju8530sa  
lu1485ol-s  
ma8054fo-s  
elt14hha  

Session 4 (Thu 12/3 13.15-17.00)

tpi12rje  
dr2611sa-s  
ol2535ka-s  
tfy15jal  
tfy14fag  
da3161oh-s  
ine14jap  
ma0712lu-s  
li1114wa-s  
vi1526oh-s  
da8674wa-s  
pa1137tr-s  

Session 5 (Mon 16/3 08.15-12.00)

mas15vba  
mas15rli  
ol6803ax-s  
ast15tbl  

Session 6 (Mon 16/3 13.15-17.00)

za7222ch  
fa5781ak  
ja6213at-s  
mas15hze  
mas15jce  
ma2430da-s  
tna12mha  
elt15mto  
zba10sta  
psy09alo  

Session 1 (Friday (20/3) 08.15-12.00, Lab A)

mas15ewa  
se0523mo-s  
gu0210am-s  
pa0163fe-s  
elt15dsa  
mas14hel  
lu7317lu-s  
tfy14fag  

Session 2 (Monday (23/3) 13.15-17.00, Lab A)

ja6213at-s  
al5518sj-s  
vi6708la-s  
an8371be-s  
fe5708bi-s  
jo4337mo-s  
gu2460vo-s  
ol2535ka-s  
dr2611sa-s  
mas15vba  
mas15rli  
vi0143gu-s  

Session 3 (Tuesday (24/3) 13.15-17.00, Lab A)

ma5041ca-s  
jo5408mo-s  
pa1137tr-s  
wi3764de-s  
bas15jhu  
is7762la-s  
ir4762ei-s  
tfy15aem  
mas15hze  
ma2430da-s  
ju8530sa  
elt15mto  

Session 4 (Friday (27/3) 8.15-12.00, Lab A)

ma0712lu-s  
jo2701wi-s  
ma3080ev-s  
is5832ha-s  
li1114wa-s  
vi1526oh-s  
da8674wa-s  
mas15jce  
ast15tbl  
ol6803ax-s  

Session 5 (Monday(30/3) 13.15-17.00, Lab A)

za7222ch  
fa5781ak  
ma8054fo-s  
elt14hha  
lu1485ol-s  
ine14jap  
da3161oh-s  

Session 6 (Tuesday (31/3) 13.15-17.00, Lab A)

elt14tan  
elt15oni  
he3168sa-s  
jo4441ni-s  
tna12mha  
ma2536st-s  
tpi12rje  
zba10sta  
psy09alo  
ael09wan